El İşi Örnek

Yüzünü Bununla Bir Kez Yıkayanlar; Işıltıyı Görünce Vazgeçemiyor.

Yüzünü Bununla Bir Kez Yıkayanlar; Işıltıyı Görünce Vazgeçemiyor.

Kadınlara traş köpüğü tavsiyesi. Erkeklerin cildi kadınlara göre neden daha az lekeli ve sivilcesiz oluyor? Hemen her gün veya haftada en az 2 gün traş oluyorlar, ayrıca kullanılan traş sabunu, köpüğü yada kremi her ne olursa en katkısız haliyle onların hizmetinde.

Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Cilt Bakım Uzmanı Zuhal Sultan Akbaba; cilt bakımı konusunda traş köpürü kullanan erkeklerin şanslı olduğunu belirterek, “Bayanlarda traş köpüğü kullanarak yüzlerine bakım yapabilir”dedi.

Çukurova Üniversitesi Ramazanoğlu Konağı Kültür Merkezi’nin ‘Cumartesi Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu Zuhal Sultan Akbaba oldu. Davetlilere Doğadan Gelen Güzellik’ konulu bir konuşma yapan Akbaba, “insan kendi kendisinin doktoru olabilir, yeter ki insan kendisini iyi tanısın” dedi. Traş köpüğünün cilde çok iyi geldiğini bu anlamda erkeklerin şanslı olduğunu söyleyen Akbaba “Erkekler bu konuda çok şanslı bayanlarda traş köpüğü kullanarak yüzlerine bakım yapabilir” diye konuştu.

Ve Türk Pop Müziği’nin dev isimlerinden Nükhet Duru güzellik sırlarından bahsetti. Duru yaptığı açıklamada cildinin güzelliğini erkek tıraş köpüğüne borçlu olduğunu ifade etti. Pürüzsüz bir cilde sahip olan ve adeta genç kızlara taş çıkaran Duru; cildi için erkek tıraş köpüğü kullandığını itiraf etti.’ Erkek tıraş köpüğüyle yıkar, fırçalarım yüzümü dedi.

Nasıl kullanalım:

Traş sabununu direk yüzümüze sürüp köpürtüyor ve soğuk suyla duruluyoruz. Jiletli fotoğraf işin esprisi elbette, aman hanımlar jilet yüze sürülmez biliyorsunuz. Bu arada fotoğraftaki eski sabunlar en güzeli ama köpük jellerde olur hiç farketmez.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...