El İşi Örnek

A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı Kaçırmayın Hanımlar

A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Az Önce Yayımlandı Kaçırmayın Hanımlar

Market raflarında bu hafta satışa sunulacak ürün broşürleri olan A101 3 Mayıs 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu inceledik. Birbirinden cazip fiyatlara A101 market 3 Mayıs 2018 tarihinde müşterilerine sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

A101 3 Mayıs 2018 Nisan ayının bitip yaz günlerinin kendisini gösterdiği günlerin ilk indirim listesi olup önümüzdeki günlerde tüm A101 Market şubelerinde geçerli olacaktır. Özellikle evlerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere yer verilmiş olması insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmelerinin önünü açmıştır.

Geride bıraktığımız aylarda özellikle rekabetçi fiyat politikası ve ürün çeşitliliği ile sektörde zirvede olan marka Mayıs ayı içinde de “Aldın Aldın” sloganı ile müşterilerine aynı politikalarla hizmet vermeye devam edecektir. Mayıs ayı ilk aktüel kampanyasında tüm ürün detaylarını fiyat ve performans ilişkisi açısından detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu sayede fiyat avantajı sunulan tüm ürünlerin gerçek indirim oranlarını net bir şekilde görerek alım yapıp yapmamak konusunda daha net karar verebileceksiniz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...