El İşi Örnek

BİR KALP CERRAHININ EV YAPIMI Y-AŞAM İKSİRİ

BİR KALP CERRAHININ EV YAPIMI Y-AŞAM İKSİRİ

Yüksek tansiyon arteriyel k-a-n d-amarlarına uygulanan yüksek b-asınç nedeniyle oluşan t-ıbbi bir durumdur. Herhangi bir belirti ve bulgu göstermez, ancak farkedilmez ve t-edavi edilmezse kardiyovasküler s-orunlarla s-onuçlanabilir. Böbrek h-astalığı, kalp k-rizi ve hatta görme yetersizliği olası p-roblemlerdir.

Hipertansiyon, sağlığınız üzerinde ö-l-ümcül s-onuçlar doğurabilir ve bu da bir noktada neden acil bir şekilde çözülmesi gerektiğini açıklar. Hipertansiyon için alışılmış t-edavi, reçeteli ilaçlarla birlikte y-aşamın ve beslenme değişikliklerinin iyileştirilmiş bir şekilde düzenlenmesidir.

Bununla birlikte bu tür ilaçların y-an etkileri olabilir ve iyiye kıyasla çok daha fazla z-arara neden olabilir. Refahınızı korumak ve k-a-n b-asıncınızı düşürmek için, kalbinizi koruyacak basit bir ç-aremiz var. Kardiyovasküler sisteminiz de çok kolay ve etkili bir şekilde sınırlı bir süre içinde temizlenecektir.

İşte yapmanız gereken: Malzemeler, 4 adet limon, 4 cm zencefil kökü, 4 diş sarımsak, 2i litre su Hazırlanışı Zencefil, sarımsak ve limonları iyice yıkayın, hepsini p-arçalamadan önce soyun. Onları bir yemek kaşığı su ile blenderda karıştırın. İyice karıştığına emin olunca bir tencereye alın. İki litre suyu yavaş yavaş ekleyin.

Buhar çıkana kadar k-aynatın. K-aynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Cam şişelere bölüştürüp, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Sabahları aç karnına 2 yemek kaşığı ve uyumadan iki saat önce 2 yemek kaşığı olmak üzere günde 4 yemek kaşığı tüketin.

Kardiyo sağlığınızı kontrol altında tutmak için arterlerinizi kesinlikle temizleyecektir. Buna ek olarak tansiyonunuzu da belli bir seviyede tutmak için muhteşem bir ilaçtır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...