El İşi Örnek

Devamını Oku…

Devamını Oku…

Mutlu ve huzurlu bir yuva istiyorsanız bunu yapın…Psikolog seminerine katılanlara anlattıklarını daha iyi anlamaları için bir test yaptırmaya karar verir ve Sevgi dolu, mutlu bir yuva konusu seminerine katılan herkese şu soruyu sorar?
Kimler eşlerini seviyor? Herkes ellerini kaldırır…

Ve sonra psikolog tekrar sorar, peki bunu ona en son ne zaman söylediniz? Bugün, dün, hatırlamıyorum gibi cevaplar alır psikolog.Peki şimdi herkes cep telefonunu çıkarsın ve eşine “seni seviyorum” diye mesaj atsın der.Mesajı attıktan sonra bakalım ne gibi cevaplar alacaksınız.Herkes mesajlarını atarlar gelen cevapları sırayla okumaya başlarlar.Gelen cevaplar ise konuyu özetler şekildedir.

– Ne oldu, hasta mısın? – ??? – N’oluyor? – Arabayı mı çarptın?– Yine ne oldu, yeter artık. – Ne kadar lazım? – Annen mi geldi? – Kimsiniz? Kadın veya Erkek herkes için geçerli olan bu hikaye sosyal medyada defalarca paylaşılmıştır bu hikayeyi beğendiyseniz siz de sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yeni hikayelerimizden haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.Bu hikayenin yaşanıp yaşanmadığı veya ne zaman, nerede ve ne şekilde yaşandığı bilinmemektedir fakat siz de hemen, şimdi bu testi yapabilirsiniz.Eğer size böyle bir cevap gelmediyse, ne mutlu size…İsterseniz aldığınız cevabı yorumlara atabilirsiniz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...