El İşi Örnek

MUTLAKA OKUYUN.. ÇOK AKILLICA.. :) ?

MUTLAKA OKUYUN.. ÇOK AKILLICA.. :) ?

Muhteşem bir hikaye. Hikaye, 37 yıllık evliliklerinden sonra eşi tarafından yaşça küçük olan sekteri için terkedilen bir kadın hakkında. Adam mahkemeye dava açıyor ve eşinin evinden çıkmasını talep ediyor. Böylelikle adam genç sevgilisiyle eski evine taşınabilecek. Ama adamın hayalleri bir süre sonra suya düşüyor. Çünkü boşandığı eşi bu sürecin adam için çok sancılı geçmesini istiyor. Hikayeyi okuduğunuzda büyük ihtimalle bunun bir kurgu olduğunu düşüneceksiniz. Ancak yine de okuyun çünkü çok eğlenceli bir hikaye.

Jake eşinden yaşça küçük olan sekreteri için eşini terkettiğinde, 37 yıllık evliliklerini düşünmeden bir çırpıda evliliğini sonlandırmaya karar verdi. Adamın yeni sevgilisi haliyle adamın ve eski eşi Edit’in lüks evinde yaşamak istedi. Mahkeme adamı haklı buldu ve Jake yeni sevgilisiyle lüks evinde yaşama hakkını kazandı. Kadın ilk gün eşyalarını kutulara ve valizlere koymaya başladı. İkinci gün ise nakliyeciler gelerek eşyaları kamyona yüklediler. Üçüncü günde ise kadın son kez mutfakta oturdu. Dolapta karides, havyar ve şarap vardı.

Kadın yemeğini bitirdiğinde her odaya tek tek gitti ve havyar, karides ve şarabı korniş deliklerine azar azar boca etti. Daha sonra mutfağı temizledi ve evi terketti. Eski eşi ve sevgilisi eve taşındı, her şey mükemmel gidiyordu.

Bir süre sonra evi çok kötü bir koku sarmaya başladı. Hemen evi temizlediler ve havalandırmaya çalıştılar. Evde ölü fare olup olmadığını kontrol ettikten sonra halıları yıkadılar. Her yerde hava temizleme makineleri vardı. Hatta evin içinde gaz bombası bile denediler. Birkaç gün sonra evden taşınmak zorunda kaldılar. Çok pahalı olan ahşap minefloları bile değiştirdiler. Ancak koku hala geçmedi aksine daha da kötüleşti.

Arkadaşları ziyaret etmeyi bıraktı ve tamirciler de evde çalışamaz hale gelip işi bıraktılar. Hizmetli ise işten ayrıldı. Koku o kadar kötüydü ki herkes evden ayrılmak zorunda kaldı.

Evi satışa çıkardılar ama hiç alıcı bulamadılar. Hatta evi yarı fiyatına düşürmeyi bile denediler.

Evin hikayesi şehirde herkes tarafından duyuldu ve emlakçılar da telefonlarına cevap vermemeye başladı. Bankadan yüksek meblağda kredi çekerek yeni ev almak zorunda kaldılar.

Edith, eski eşini arayarak halini hatrını sordu. Eski eşi de evin sorunlarından dert yandı. Aldatılan kadın bir süre dinledikten sonra evi çok özlediğini, boşanmadan alacağı tazminat parasını düşürerek evi ona verip veremeyeceğini sordu.

Adam bu şansı kaçıramayacağını düşünerek kadına evi fiyatının onda biri fiyatına satmaya karar verdi. Ancak tek şartı vardı. Kadın satış işlemlerini hemen o gün halledip imza atmak zorundaydı. Kadın bir saat içinde kontratı imzalayarak evi satın aldı.

Bir hafta sonra adam yeni sevgilisiyle beraber nakliyecilerin eşyalarını yeni evlerine taşımasını mutlulukla izlediler. NAKLİYECİLER KORNİŞLERİ DE YENİ EVE TAŞIDI ?

Eğer aldatılan kadının aldığı intikamın akıllıca olduğunu düşünüyorsanız lütfen beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın! ?

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...