El İşi Örnek

ŞOKTA ŞOK FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..

ŞOKTA ŞOK FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..

Bu hafta yayınlanan ŞOK kampanya kataloğu incelememiz başlıyor Her hafta karşımıza düzenli olarak iki defa ŞOK Aktüel Ürün fırsatlarının yer aldığı ürünler ile çıkan marka önümüzdeki hafta içi için geçerli olacak detaylarını paylaştı. Geçtiğimiz haftaya ve özellikle hafta sonu indirimlerine kıyasla gerek ürün çeşitliliği gerek indirim oranları ile dikkatleri üzerine çeken listeyi yazımızın devamında siz evinizden dahi çıkmadan diğer markalarla fiyat kıyaslaması yapabilin diye paylaşacağız.

Yazımızın devamında ayrıca indirim listesinde yer alan fiyat avantajıyla dikkatleri üzerine çeken haftanın ürüözelliklerini de paylaşacağız. Market bünyesinde hazırlanan indirimler özellikle çeyiz hazırlığında olan genç kızların ihtiyaçlarınıuygun fiyatlarla karşılamalarının önünü açacak ürünleri içermektedir. Süpermarketler arasında önde gelen markalardan birisi de Şok Marketler zinciridir.


Şok Market gıda ve gıda ile ilgili ürünlerin içinde bulunduğu büyük bir ürün yelpazesiyle sizler için seçime sunulmuştur. Şok Marketlerde süt, süt ürünleri, şekerleme, ekonomik aktüel ürünler, sosis, şarküteri, peynir, ekmek, çikolata, meyve suları, satın alabilirsiniz. Şok marketler zincirinde aktüel ürünler ile indirim sistemi oluşmaktadır ve çeşitli ürünlerle müşterilere hizmet vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde ürün çeşitliliği bakımından üst seviyede indirim listesi başlatan ve kısa sürede marketlerinde genel bir yoğunluk oluşmasını sağlayan ŞOK Market tarafından kısa süre sonra geçerli olacak olan indirim fırsatları liste
duyurulmuştur. Market genelinde gerçekleştirilecek olan indirim ŞOK Cumartesi fırsatları olarak anılmakta ve ürün çeşitliliğine bağlı olarak şubeler açılmadan dahi kuyruk oluşmasına neden olmaktadı

Geçtiğimiz günlerde ürün çeşitliliği bakımından üst seviyede indirim listesi başlatan ve kısa sürede marketlerinde genel bir yoğunluk oluşmasını sağlayan ŞOK Market tarafından kısa süre sonra geçerli olacak olan indirim fırsatları listesi duyurulmuştur. Market genelinde gerçekleştirilecek olan indirim ŞOK Cumartesi fırsatları olarak anılmakta ve ürün çeşitliliğine bağlı olarak şubeler açılmadan dahi kuyruk oluşmasına neden olmaktadır.


Her ne kadar çeşit bakımından bu hafta bizi tatmin etmediklerini söyleyecek olsak da sürpriz indirim oranları nedeniyle bu kampanyanın da tüm şubelerde yoğunluk oluşturacağı düşünülmektedir. Ayrıca herhangi bir süpermarkette olmayan kendine has markalarıyla Şok Market Türkiye’nin her yerine kaliteli ve ucuz ürünleri ulaştırmaktadır.Aktüel ürünler kataloğunda her hafta onlarca üründe birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulunmaktadır. Aktüel ürünler broşürü haftanın fırsatları adıyla yayınlanmaktadır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...