El İşi Örnek

Yaşam Ünitesinin Fişi Çekilmeden Önce Erkek Arkadaşına Elveda Ettiği O Anlar Ve Fotoğraf Görenleri Ağlattı

Yaşam Ünitesinin Fişi Çekilmeden Önce Erkek Arkadaşına Elveda Ettiği O Anlar Ve Fotoğraf Görenleri Ağlattı

Sevdiğiniz birine elveda etmek kolay değildir. Elbette sevdiğiniz kişinin hayatını kaybetmesinden bahsediyoruz.

16 yaşındaki Blake Ward’un kız arkadaşı Stephanie Ray için de erkek arkadaşına elveda etmek zor oldu. Ward, girdap dalgasına nedeniyle hayatını kaybeden üç gençten biriydi. Can kurtaranlar Ward’a ulaşsa da hastaneye götürüldüğünde çok fazla beyin hasarı oluştuğu ve asla uyanamayacağı anlaşıldı.

Daily Star’dan aktarılanlara göre çocuk girdap dalgasına yakalandıktan üç gün sonra, ailesi yaşam ünitesinin fişinin çekilmesine karar vermiş. Yaşam ünitesinin fişi çekilmeden önce kız arkadaşı Stephanie’nin söyledikleri okuyanların gözlerini doldurdu

Erkek arkadaşına veda ettiği o ana ait fotoğrafı Facebook’ta paylaştı.15 yaşındaki Stephanie, “Bugün hayatımın en zor günüydü. Bugünü asla unutmayacağım ??❤” dedi.

Stephanie o gün yine erkek arkadaşı uyanır diye bir umutla hastaneye gitti. Ancak beklediği olmadı.Blake’in huzur içinde gözlerini yumduğunu bilin. Etrafı ailesiyle çevriliydi. Sonsuza dek özlenecek ve her daim kalbimde özel bir yeri olacak” diye ekledi.

Gözleri yaşartan fotoğrafta Stephanie’nin erkek arkadaşı Ward’a yaşam ünitesinin fişi çekilmeden önce son bir kez sarıldığı görülüyor.

16 yaşındaki Ward iki arkadaşıyla beraber Galler’in Tywyn sahilinde suya girdiler. Girdap dalgası nedeniyle üçü de akıntıya kapıldı.

Stephanie son olarak, “Kalbimde her daim özel bir yere sahip olacak. Blake’i asla unutmayacağım. Seni gururlandıracağım ve hep seveceğim, sevgilim” dedi.

Blake Ward’un ailesinin, arkadaşlarının ve kız arkadaşının ne kadar acı içinde olduğunu tahmin edebilirsiniz.Sevdikleriniz hala hayattayken değerlerini bilin. Bir hatırlatıcı olması için de haberi onlarla paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...