El İşi Örnek

Akciğeri Temizleyen Bitkisel Kür

Akciğeri Temizleyen Bitkisel Kür

Sigara ve Alkol Kullanımı, yaşadığımız şehirde maruz kaldığımız kirli hava ve tehlikeli gazların akciğerlerimize verdiği zarardan kurtulmanın yolu tere kür’ünde saklı. Tamamen doğal olan tere ile hazırlayacağız akciğer temizleme kürü sayesinde akciğerlerinize nefes aldırın ve nefes aldığınızı hissedin.

Kür İçin Gerekli Malzemeler-Yarım litre içme suyu-15 yaprak taze ve yeşil tere

İçme suyunu kaynatın. İçine taze ve yeşil tereleri atın. Ve üzeri kapatılmış olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatarak haşlayın. 3 dakika sonunda soğuması için bekletmeden hemen süzün. Ilıkken veya soğuduktan sonra için.

NE ZAMAN İçeceğiz?

Aç karnına veya yemeklerden 2-2,5 saat sonra tamamını için. İçine hiçbir şey ilave etmeyin. Mutlaka tek başına tüketin, salata veya yemekle birlikte tüketildiğinde etkisini büyük oranda kaybeder.

Bu kürü kimler KULLANMAMALI:1. Böbrek yetmezliği olanlar2. Diyaliz hastaları3. HamilelerNE KADAR SÜREYLE uygulayacağız?5 gün boyunca. Hergün.Kür ayda bir kez tekrar edilebilir, sadece 5 gün olarak.

Kür kendini NASIL GÖSTERECEK?

Kürü uygulamaya başladıktan bir iki gün sonra balgam sökmeye başlayacaksınız.Kür boyunca bazen idrar yapma sırasında yanma görülebilir, normal, bu terenin içerdiği etken maddelerden kaynaklı.

Bu paylaşım için Sayın Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun Tıbbi Bitkiler Rehberi isimli kitabından yararlanılmıştır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...