El İşi Örnek

Gelmiş Geçmiş En Güçlü Karışımlardan Biri

Gelmiş Geçmiş En Güçlü Karışımlardan Biri

Bay Seto akciğer kanseri idi… Çin’de ünlü bir Herbalistin tavsiyesi üzerine bu içeceği içmeye başladı. 3 ay boyunca düzenli bir şekilde bu içeceği kullandı ve şimdi sağlığına kavuşmuş durumda.Bu içeceği hazırlamak için ihtiyacınız olan şeyler:

1 adet pancar kökü 1 havuç 1 elma Hepsini Blendırda karıştırın. Veya suyunu sıkın. Bu meyve suyundan vücudun ihtiyacı kadar için. Fazla abartmayın. Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir. Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler.

İLTİHABI ÖNLEMEYE YARDIMCI/ Birçok besinde bulunmayan, hücreleri, enzim ve proteinleri koruyan betalain grubu bir madde içerir.

DETOKS ETKİSİ Kanın temizlenmesi ve karaciğerin zehirlerden arınmasına yardımcı olduğu bilinmektedir.Bu mucize içeceğin etkili olduğu diğer rahatsızlıklar:

1) Gelişmekte olan kanser hücrelerini önlemekte. 2) Karaciğer, böbrek, pankreas hastalıklarını önlemekte ve ülser
tedavisinde de kullanılabilmekte. 3) Akciğeri güçlendirir, kalp krizi ve yüksek tansiyonu önler. 4) Bağışıklık sistemini güçlendirir.

5) Kızarmış, yorgun veya kuru gözlere iyi gelir. 6) Kas ağrısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. 7) Bağırsak hareketlenmesine yardımcı olarak kabızı ortadan kaldırır.

Detoks olarak da kullanılabildiğinden cildiniz daha sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. 8) Boğaz enfeksiyonuna iyi gelir. 9) Regl ağrısını azaltmaya yardımcı olur. 10) Saman nezlesine iyi gelir.Kaynak: bitkilog

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...