El İşi Örnek

Hepimiz Yolda Yürürken Çoğu Kez Yerlerde Görürüz ,Faydalarını Biliyormusunuz ?

Hepimiz Yolda Yürürken Çoğu Kez Yerlerde Görürüz ,Faydalarını Biliyormusunuz ?

Ayrıntısı için tıklayınız Hepimiz yolda yürürken çoğu kez yerlerde görürüz at kestanesini. Ama insanların pek çoğu bilmez ne işe yaradığınız. Kalın kabuğu ve ağaçtan sertçe düşüşleri ile ünlüdürler. At kestanesinden pek çok alanda yararlanılır. Peki, At kestanesi ne işe yarar? Gelin hep beraber öğrenelim.

At kestanesi yağı neye iyi gelir? Saça ve cilde iyi geldiği bilinen at kestanesi, günlük bakımınızda kullanabileceğiniz bir üründür.At kestanesi yağının cilde faydaları nelerdir?Genellikle cilt sağlığında sorunlar yaşayanlar için çok yararlıdır. Cilt problemlerinizden kurtulmak için at kestanesi yağından faydalanabilirsiniz.

Varisleri tedavi ederVaris problemleri olanlara çok iyi geldiği bilinmektedir. Damar çatlaklarına at kestanesi yağı kullanılabilirsiniz. Nasıl kullanacağınız ya da faydalarını size aktarlar bile anlatabilir. Doğal yöntemler ile böylece sağlık sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Güneşin zararlı ışınlarından korurMuhteşem bir güneş koruyucu özelliği vardır. At kestanesi yağını güneşe çıkmadan 20 dakika önce vücudunuza uygulamanız yeterli olacaktır.Cildi gençleştirirBirkaç damla yağ ile cildinize masaj yaparak, cilt gençleşmesi için muhteşem bir adım atmış olursunuz. Kan dolaşımını arttıracağı için ölü hücrelerden kurtulup yeni hücre oluşumunu harekete geçirecektir.

El ve ayaklarda meydana gelen şişkinliği alırBu yağın en büyük özelliği el ve ayaklardaki şişkinliği almasıdır. Çünkü kan dolaşımını hızlandırdığı için meydana gelen şişlikten hemen kurtulabilirsiniz.At kestanesi yağının saça faydaları nelerdir?
Saç dökülmesini engeller Kepeklenme sorunu çözer Saça parlaklık verir

Pullanmayı önler Kepeği önler Daha çok yeni saç çıkmasını sağlar Dirençli olmalarını sağlar At kestanesi yağı nasıl kullanılır?Özellikle cilt bakımınız için ayda 2 kere kullanmanız yeterli olacaktır. Özellikle gece yatmadan temizlediğiniz cildinize sürmenizi tavsiye ederiz. Masaj yaparak yavaş ve yuvarlak hareketler ile boynunuzda dahil olmak üzere uygulayın. Bu yöntem ile hem daha sağlıklı hem de parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. At kestanesi yağını aktarlardan güvenle temin edebilirsiniz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...