El İşi Örnek

Yağ yakan zayıflatan elma tarçın ve su karışımı

Yağ yakan zayıflatan elma tarçın ve su karışımı

Ucuz, lezzetli ve kalorisiz olmasının yanı sıra size üç faydası olan bir içecek getiriyoruz: Birincisi toksinleri vücuttan temizlemek, ikincisi metabolizmayı hızlandırmak ve üçüncüsü kilo vermeye yardımcı olmak. Bu etkili Yağ yakan zayıflatan elma tarçın ve su karışımı hazırlanışı oldukça pratiktir.

Hazırlayacağınız tarçınlı su aslında kilo kaybında önemli bir faktör olan insülinin salgılanmasını baskılanırken, aslında antioksidanlar kan şekeri seviyelerini dengeler ve karbonhidrat isteğinizi azaltır.

Fazla salgılanan insülin vücutta yağ depolanmasını teşvik eder. Uzmanlar, tarçın kullanarak insülinin salgılanmasının kontrol altına alınacağını ve böylece başarılı bir yağ kaybına neden olacağını söylüyorlar.

Çalışmalar günde yalnızca yarım çay kaşığı tarçın alarak kötü kolesterol miktarını azaltabileceğini ve sindirim yetersizliğine yardımcı olduğunu ve trigliseritlerin azaltılmasına yardımcı olduğunu gösterdi.

Yağ yakan zayıflatan elma tarçın ve su karışımı için ihtiyacınız olan şey şudur: 1 adet elma, Bir çubuk tarçın (veya tarçın tozundan bir çay kaşığı), bir buçuk veya iki litre kaynamış veya içilebilir su. Gerekli malzemeleri hazırladıysanız hemen yağ yakan kile verdiren tarçınlı su karışımının hazırlanışına geçelim.

Elma dilimlerini hazırlayın, tarçın ekleyin ve suyun içine ekleyin.Bırakın bir iki saat bu karışım mutfakta beklesin ve istediğiniz zaman gün boyunca içebilirsiniz.

Elma ve tarçın fantastik kombinasyonu metabolizmayı düzenler ve vücutta kalan fazla sıvıyı ortadan kaldırarak etkili bir şekilde kilo verir.

Bu meyve suyunu evde kendiniz için hazırlayın ve tadını çıkarın ve tabii ki bunu Facebook’daki arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
loading...