El İşi Örnek

8 Yaşındaki Tek Yumurta İkizlerine Herkes Dünyanın En Güzel İkizleri Gözüyle Bakıyor.

8 Yaşındaki Tek Yumurta İkizlerine Herkes Dünyanın En Güzel İkizleri Gözüyle Bakıyor.

İşte bütün dünyanın konuştuğu sevimli kız kardeşler Çocuk sahibi olacağınızı öğrenmek sizi inanılmaz mutlu eder. Hele bir de ikizleriniz olacaksa mutluluğunuz ikiye katlanır.Tek yumurta ikizleri Leah Rose ve Ava Marie 7 Temmuz 2010 tarihinde Kaliforniya’da dünyaya geldiler.Anneleri Jaqi, zamanla kızlarının ne kadar güzel olduğunun farkına vardı.


6 aylık olduklarında bebeklere modellik teklifi bile yapıldı. Anne ise bunun iyi bir fikir olmadığını düşünerek teklifleri geri çevirdi.


İkizler 7 Temmuz 2017 tarihinde 7 yaşına girince Jaqi bunu (7/7/17) bir işaret olarak gördü. Kızlarının fotoğrafını Instagram’da paylaştığında o bile bu kadar beğeni alacağından habersizdi.


Clement kardeşler bir gecede ünlü oldu. Modellik ajansları yeniden teklifler yapmaya başladılar.Günden güne ikiz kardeşlerin fotoğraflarının paylaşıldığı Instagram hesabının takipçileri artmaya başladı.


Dünyanın her yerinden insanlar ikizlere, ‘Dünyanın en güzel ikizleri’ demeye başladılar.Jaqi’nin tanıdığı herkes kızlarını görmek istiyordu. Birkaç ay içinde kızların fotoğraflarının paylaşıldığı Instagram hesabının takipçisi sayısı 15 binden 150 bine arttı. Şimdilerde ise 209 binden fazla takipçileri var.

Bugün kızların iki modellik ajansıyla kontratı var. Hatta ağabeylerinin bile kontratı var.Çocuk giyim markalarının reklam yüzüler


Bütün aile şimdilerde küçük kızların modellik kariyerine odaklanmış durumda. Ebeveynleri, kızlarıyla beraber seyahat edebilmek için işlerini bıraktılar.


Çocuklar çalışmaya zorlanmamalı. Ancak onlar da bundan memnunsa ve her şey ebeveynlerinin kontrolünün altında olduğundan bir sakınca yok gibi görünüyorÖnemli olan elbette iç güzelliği. Ancak Ava ve Leah kardeşlerin sevimliliği de inkâr edilemez. Katılıyorsanız paylaşın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...