El İşi Örnek

Damat Davetlilerden Birini İşaret Edip Geline Başkasını Sevdiğini İtiraf Etti – Davetliler Adeta Şok Olup GözyaşlarınI Tutamadılar

Damat Davetlilerden Birini İşaret Edip Geline Başkasını Sevdiğini İtiraf Etti – Davetliler Adeta Şok Olup GözyaşlarınI Tutamadılar

Düğün, özellikle genç kızların yaşamı boyunca kurdukları en güzel hayallerden biridir ve çok özel bir yeri vardır. Düğün gününün oldukça duygusal geçmesi normal bir durumdur. Ve bugünde size ait olabilecek özel şeylerin olmasını istersiniz. Böyle bir günü isteyen çiftlerden biri de Jessica ve Jefferson çiftiydi. Düğün gününde Jessica, kocasının davetlilerden birini göstererek başkasını sevdiğini söylemesiyle büyük bir şok geçirdi. Fakat bu itiraf her şeyi daha da güzel bir hale getirdi.


Daha önce katılmış olduğunuz düğünler varsa orada gelin ve damat arasında ki bağ içinizde bir kıpırtı uyandırır. Belki düğün sırasında ki duygusal anlar ağlamanıza bile neden olmuştur. Jessica ve Jennifer çiftinin düğünlerinde yapmış olduğu konuşmada gelen tüm davetlileri oldukça duygulandırdı.

Portekizli Jessica ve Jefferson çifti tanıştıktan kısa bir süre sonra birbirlerine aşık olup evlenme kararı aldılar. Düğünde damadın yaptığı konuşmaya dek her şey oldukça normaldi. Damat düğün sırasında bir anda eşine dönerek hiç kimsenin beklemediği bir itirafta bulundu. İtiraf ettiği şey bir başkasını sevdiğiydi.

Damat konuşmasını yaparken davetliler arasında yer alan küçük bir kızın önünde diz çöktü. Damat düğün esnasında sadece eşine evlenme teklifi etmemişti. Tüm davetlilerin önünde eşinin 8 yaşında ki kızı Giovanna’yı da ölene kadar çok seveceğine dair yemin etti.


Jessica evlilik konuşmasını tamamladıktan sonra sırada Jefferson’a gelmişti. Jefferson Jessica ’nın kızı Giovanna’ya yanına gelmesini işaret ederek bundan sonra ki süreçte onu ne kadar seveceğini ve onun hakkında neler yapabileceği konusunda ki şeyleri söyledi. Gözyaşlarına boğulan damat ‘ tek bir dilek isteme hakkım olsa senin benim kızım olmanı isterdim. Senin gibi güzel, eğitimli ve zeki bir kızın babası olduğum için dünyanın en gururlu babasıyım.’ dedi.

Giovanna bu sözler doğrultusunda gülümsedi. Küçük kızın gözlerine bakarak annesine verdiği söz gibi onu da hayatı boyunca koruyup kollayacağına söz verdi. Son olarak da ‘ bir baba olarak sana tüm sevgimi verecek ve hayatın boyunca seni koruyup kollayacağım’ dedi. Bu durum karşısında tüm davetliler gözyaşlarına boğuldu. Giovanna mikrofonu eline alarak yeni babasına gözyaşları içinde teşekkür etti. Bu belki de dünyanın en güzel evlilik konuşması.oldu

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...