El İşi Örnek

En sevdiklerimizi Kaybettik Bu yıl… İşte 2018 yılında hayatını kaybeden ünlü isimler

Ne diyordu şair “iyi insanlar atlarına bindiler ve gittiler….” Gerçekten de 2018 bizden en sevdiğimiz sanatçıları aldı, henüz 2018 yılına gireli 4 ay olsa da ne çok ünlü kaybettik. İşte 2018 de kaybettiğimiz ünlüler….

Münir Özkul

Uzun yıllardır Demans ve KOAH tedavisi gören usta sanatçı Münir Özkul 5 Ocak 2018’de hayatını kaybetti. Mahmut Hoca ve Yaşar Usta karakterleriyle gönüllerde taht kuran usta oyuncu Münir Özkul 93 yaşındaydı.

Aydın Boysan

Mimar ve gazeteci Aydın Boysan organ yetmezliği sonucu 5 Ocak 2018’de İstanbul Ulus’taki evinde hayatını kaybetti. Aydın Boysan 97 yaşındaydı

Yılmaz Onay

Türk edebiyatı ve tiyatrosunun önemli isimlerinden, çevirmen ve yazar Yılmaz Onay 10 Ocak 2018’de Muğla’nın Bodrum ilçesindeki evinde solunum yetmezliğinden hayatını kaybetti. Yılmaz Onay 81 yaşındaydı.

Turan Özdemir,

Dondurmam Gaymak filmiyle adını kitlelere duyuran sinema ve tiyatro oyuncusu Turan Özdemir, 15 Ocak 2018’de kalp krizi sonucu Beykoz’daki evinde yaşamını yitirdi. Turan Özdemir 65 yaşındaydı.

Dolores O’Riordan

The Cranberries’in solisti Dolores O’Riordan’ın 46 yaşında, Londra’da 16 Ocak 2018’de hayatını kaybetti.

Agop Kotoğyan

Tek kolu olmadığı için “Kolsuz Agop” lakabıyla tanınan Türkiye’nin en ünlü cildiye profesörlerinden, Agop Kotoğyan 79 yaşında 13 Şubat 2018’de hayata gözlerini yumdu.

Tuna Huş

Beyin ameliyatı sonrasında geçirdiği felç nedeniyle 17 yıldır konuşamayan eski TRT spikeri Tuna Huş 14 Şubat 2018’de hayatını kaybetti. Tuna Huş 76 yaşındaydı.

Nuray Hafiftaş

Bağırsak kanseri tedavisi gören Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş tedavi gördüğü hastanede 14 Şubat 2018’de hayatını kaybetti. Nuray Hafiftaş 53 yaşındaydı.

Yaşar Gaga

Sezen Aksu’nun menajeri Yaşar Gaga çoklu organ yetmezliği tedavisi gördüğü hastanede 7 Mart 2018’de hayatını kaybetti.

Ercan Yazgan

“Kapıcı Cafer” ve Kaygısızlar dizisindeki “Memnun Kaygısız” tiplemesiyle tanınan usta oyuncu Ercan Yazgan, tedavi gördüğü hastanede 8 Mart 2018’de hayatını kaybetti. Ercan Yazgan 72 yaşındaydı.

Ercüment Balakoğlu

Usta oyuncu Ercüment Balakoğlu kanser tedavisi gördüğü hastanede 23 Mart 2018’de hayatını kaybetti. Ercüment Balakoğlu vefat ettiğinde 84 yaşındaydı.

Dursun Ali Sarıoğlu

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Dursun Ali Sarıoğlu 2 Nisan’da yaşamını yitirdi. 81 yaşındaki Dursun Ali Sarıoğlu’nun kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Ülkü Tamer

Şair, gazeteci, oyuncu ve çevirmen Ülkü Tamer 81 yaşında Muğla’nın Bodrum ilçesinde 2 Nisan’da hayatını kaybetti.

Süreyya Küçük

Beyin, kemik ve göğüs kanseri ile mücadele eden 57 yaşındaki oyuncu Süreyya Küçük, 29 Mart’ta tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Stephen Hawking

Fizikçi, uzay bilimci,yazar ve ALS diğer adıyla motor nöron hastalığından muzdarip olan Stephen Hawking, 14 Mart’ta 76 yaşında hayatını kaybetti.


Oyuncu, yönetmen ve seslendirme sanatçısı Nur Subaşı zatürre teşhisiyle kaldırıldığı hastanede, 10 Mart’ta vefat etti. Nur Subaşı 76 yaşındaydı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi, Filinta ve son olarak Çukur dizilerinde usta oyuncularla birlikte rol alan 2 metre boyundaki 35 yaşındaki Harun Kandemir 7 Mart’ta hayatını kaybetti.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...