El İşi Örnek

Sülalesinde Hiç Erkek Çocuk Olmayan Kadın Doğumda Çocuğunun Cinsiyetini Öğrenince Bakın Nasıl Şaşırdı

Sülalesinde Hiç Erkek Çocuk Olmayan Kadın Doğumda Çocuğunun Cinsiyetini Öğrenince Bakın Nasıl Şaşırdı

Çocuk sahibi olmak hayatta nadiren yaşayabileceğiniz şanslardan biridir.Kim Guiley, uzun süredir annelik hayalleri kuruyordu. Kaliforniya’da yaşayan kadının bir kız çocuğu vardı. İkinci çocuğuna hamile kalınca erkek çocuğu olsun diye gece gündüz dua etmeye başladı.Kim, çocuğunun cinsiyetini doğumdan sonra öğrenmek istedi. Ancak hamileliği sırasında çocuğunun içten içe bir kız olacağını tahmin ediyordu.

Travis ve Kim, her ne kadar erkek çocuk isteseler de sağlıklı olduktan sonra kız olması onlar için fark etmezdi. Ancak tabii ki içlerinde büyümekte olan bir erkek çocuk özlemi vardı. Hatta kızları olacağından o kadar eminlerdi ki isim bile bulmuşlardı. Kim çocuğunu dünyaya getirdiğinde eşiyle beraber çok şaşırdı!

Suda gerçekleşen doğum başarılı geçti. Kim, cinsiyetini öğrenmek için bebeğinin vücuduna bakınca sevinçten havalara uçtu.
Meğerse çocukları erkekmiş.

Kim, Instagram’da “Hep bir kız çocuğum bir de erkek çocuğum olsun istemiştim. Kızımız olacağını tahmin ediyorduk. Oğlumuz Theo’nun erkek olduğunu öğrenince sevinçten havaya uçtuk” dedi.

Kim’in doğum fotoğrafçısı Susannah Gill, cinsiyetini öğrendikten sonra annenin verdiği inanılmaz tepkiyi ölümsüzleştirmeyi başardı.Kim Guiley, Daily Mail’e “Yaşadığım şokun etkisiyle hem çok şaşkın hem de mutluydum” dedi.

Fotoğrafa bakınca hiçbir şey anlatmaya gerek kalmıyor. Aile hayatları boyunca unutamayacakları türden bir gün geçirmişler. Muhteşem anları Facebook’ta paylaşmayı unutmayın.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...