El İşi Örnek

Umumi Bebek Altı Değiştirme Masasını Kullandı – Oğlu Ağlayınca Acımasız Gerçeği Öğrendi

Umumi Bebek Altı Değiştirme Masasını Kullandı – Oğlu Ağlayınca Acımasız Gerçeği Öğrendi

Çocuklarımız hayatımızdaki en değerli varlıklar. Anne ve babalar çocuklarını koruyabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Mesela birileri çocuklarımıza zarar verecek kasten bir şey yapsa, haliyle son derece sinirleniriz.

Bebeğinin altını değiştirmek isteyen bir anne çocuğuna zarar geleceğini mantıken düşünemez. Ancak maalesef böyle şeyler de olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde bir anne bebeğinin altını değiştirmek için umumi bir bebek altı değiştirme masasını kullandı. Ancak bundan öyle bir ders aldı ki muhtemelen bir daha asla dışarıda bebeğinin altını değiştirmeyecektir.


Hayley Turney, 1 yaşındaki oğlu Samuel’in altını değiştirmek için umumi bebek alt değiştirme masasını kullandı.Samuel’i masaya yatırır yatırmaz küçük çocuk bağırmaya başladı. Normalde altı değiştirilirken gayet sakin olan Samuel’in bağırması anne Hayley’e tuhaf geldi. Hemen oğlunu ayağa kaldırdı ve sırtında kızarıklıklar gördü.


Meğerse birileri masanın altına raptiye koymuş. Raptiyeler çocuğun sırtına gelecek şekilde masanın altına yerleştirilmiş. Hatta bir değil toplamda beş raptiye varmış ve Samuel’in sırtına saplanmış.


Masum bir bebeğe kim böyle acımasızca zarar vermek isteyebilir ki?Hayley genelde Facebook’ta gönderi paylaşmayan birisiymiş ancak başına gelen bu olaydan sonra bütün anneleri konu hakkında bilinçlendirmek ve uyarmak için başından geçenleri Facebook’ta paylaşmış. Gönderi binlerce kez paylaşılmış.


Hayley’nin gönderisini görmezden gelmeyen basın ve yayın organları, anne ve oğlunun başına gelen talihsiz olayı gündeme getirdiler.Bunu yapan acımasız kişiyi buradan kınıyoruz. Bütün annelerin benzer durumlarda daha dikkatli olmaları gerekiyor.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

loading...